Святослав Вакарчук засудив організацію попурі до Дня Незалежності

Український політичний діяч та вокаліст відомого рок-гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук прокоментував інцидент, що виник під час попурі до Дня незалежності.

Під час свого інтерв’ю для “Слава+”, чоловік зізнався, що йому абсолютно не сподобалась святкова вистава, яку влаштували на Софіївській площі з нагоди Дня незалежності України. Святослав зауважив, що в цей день, неподалік від концерту проходив марш волонтерів, добровольців та військовослужбовців. Виконавець переконаний, що влаштовувати настільки феєричне шоу в цей день було зовсім недоречно. На думку Вакарчука, під час війни між Україною й Російською Федерацією подібне “шоу” повинно бути організовано зовсім по-іншому.

Зокрема, вокаліст висловився стосовно того, що пісню його гурту використали під час святкування. Варто зауважити, що після Дня незалежності виявилося, що багато пісень українських співаків використали без попередження, у зв’язку з чим більшість артистів та їх шанувальників була обурена через ігнорування авторських прав.

Святослав, зі свого боку, зауважив, що не має нічого проти цієї ситуації, втім, йому було б приємніше, аби організатори концерту хоча б запитали дозвіл на використання композиції.

Читайте також: Святослав Вакарчук замилував прихильників дитячим фото в честь Дня народження


Не пропустіть