Стильний манікюр на всі випадки життя

Яка б життєва ситуація не відбулася, вас завжди врятує універсальний варіант виконання манікюру. Він буде ідеально поєднуватися з будь-яким одягом, а також зробить образ довершеним. Дуже вдало буде виглядати на будь-якому заході і в робочій обстановці. Спеціально для вас, пропонуємо добірку універсального манікюру 2020-2021.

У вигляді універсального відтінку відмінно підійде нюдовий колір. Також прекрасно урізноманітнюють і додадуть нових ідей пастельні і нейтральні відтінки. У вигляді декору можна сміливо вибирати втирку або фольгу. Такий елемент декору буде доречним завжди. Також можна виконати манікюр в стилі мінімалізму. Тут немає нічого зайвого, що могло б перевантажити ваш образ.

Також прекрасною ідеєю стане комбінований манікюр із застосуванням декількох відтінків відразу. Можна для кожного нігтика вибрати певний колір. В результаті, кінцевий варіант вас просто здивує. Для такого виконання навіть не завжди потрібне застосування додаткових елементів декору. Такий манікюр виглядає цілком самодостатньо і лаконічно.

Напередодні Нового року можна створити щось більш яскраве і незвичайне. Однак, не варто додавати багато елементів декору, оскільки можна перевантажити образ. Взимку добре виглядають ніжні пастельні відтінки в приглушених тонах. Можна додати трохи блиску за допомогою гліттеру або виконати полегшений варіант художнього розпису.

Читайте також: Трендові ідеї манікюру осінь-зима 2020-2021


Не пропустіть