Барак Обама відверто розповів про те, як робота в політиці ледве не зруйнувала його сім’ю

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама переконаний тому, що саме його кохана обраниця Мішель та доньки допомогли йому стати тим, ким він є сьогодні.

Варто зауважити, що чоловік став обличчям січневого випуску глянцю “InStyle”. На фотографіях Барак постав у своїй знаменитій куртці, в яку був одягнений в той самий день, коли продемонстрував триочковий в баскетбольному залі під час передвиборчої кампанії чинного президента Америки Джо Байдена.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от instylemagazine (@instylemagazine)

Зокрема, для видання чоловік надав деяку уривки своїх мемуарів, які лише нещодавно потрапили на полички книгарень й викликали справжній фурор серед читачів. Як пише інформаційне агентство “Yahoo Lifestyle”, у книзі Барак відверто розповів про те, як в 1998-му році після народження донечки Малії, він довгий час був поруч з сім’ю. Втім, коли йому довелося повернутися до політики, в родині почались регулярні скандали, а його кохана дружина Мішель ледве-ледве справлялася з сімейними справами й доглядом за донькою. Саме після того, як чоловік програв перегони демократів у 2000-му році, Барак усвідомив те, наскільки цінною для нього є сім’я.


Не пропустіть