Трендові ідеї манікюру осінь-зима 2020-2021

Що нового чекає нас в листопаді? В першу чергу, це нюдові відтінки манікюру. Він настільки універсальний, що його можна використовувати не тільки для святкових заходів, а й для повсякденних буднів. Розбавити такий манікюр можна за допомогою втирки або фольги.

Дуже добре виглядають на нігтях різні написи. Варто виділити всього пару нігтиків. Краще використовувати світлі відтінки, щоб сам напис не загубилася серед яскравих відтінків. Можна додати стрази або блискітки. Можна вибрати абстракцію. Вона виглядає неповторно і чудово.

Також можна спробувати виконати комбінований манікюр із застосуванням різних відтінків для кожного нігтика. Красиво і неперевершено виглядає геометрія. Тут вашим фантазіям немає меж. У геометрію можна додати блискітки і також комбінувати відразу кілька відтінків.

Чорно-білий манікюр – це класика. Тут можна придумати нові ідеї виконання з додаванням відразу декількох елементів декорування. Також варто розглянути варіант виконання в стилі мінімалізму. Пару штрихів зроблять манікюр закінченим і доповнять образ.

Читайте також: Модний манікюр на зиму 2020/2021 – ідеї зимового манікюру, які можна зробити самостійно в домашніх умовах


Не пропустіть