Стрижки, які вийшли з моди: 4 головних антитренди цього року

Мода на стрижки, як і на одяг, дуже часто змінюється. Щоб не потрапити в незручну ситуацію, перед тим, як відвідати стиліста варто уважно розглянути всі тренди і антитренди в світі зачісок і стрижок. У цій статті ми пропонуємо вам ознайомитись з  головними антитрендами цього року, які вже навряд чи повернуться на п’єдестал стильних стрижок.

Яскраво виражена асиметрія

Цього року дуже велику популярність набирають стрижки з асиметрією. Варіанти зачісок виконують на будь-яку довжину волосся. Суть стрижки – різні по довжині пасма. Єдине, що потрібно уникати в цьому році – занадто різкої асиметрії. Наприклад, найдовший локон буде досягати ключиці, а найкоротший – скул. Якщо не хочеться змінювати довжину волосся, можна самостійно домогтися асиметрії за допомогою зачіски – косий проділ.

Каскад

Ні, сама стрижка каскад, як і раніше, в тренді. Вона неймовірно легка, проста у виконанні і завжди прикрашає жінку. Антитрендом є каскад з меліруванням. Така зачіска була у Рейчел в серіалі «Друзі».

Якщо вам хочеться оновити каскад, то краще вибирати модні фарбування шатуш або балаяж. З колоруванням каскад буде виглядати набагато виграшніше, ніж зі «старим» видом мелірування. До речі, на зміну класичному каскаду прийшли більш цікаві варіанти стрижок, гарно виглядають різноманітні зачіски з градуюванням, рваною технологією і багатошаровістю.

Каре

Не варто засмучуватися, каре в своєму звичному вигляді залишається модним, і жінка зі стрижкою завжди буде виглядати привабливою і спокусливою. Антитренд стосується різкої асиметрії в каре. Така стрижка викличе безліч питань, і навряд чи зможе поліпшити образ. Альтернатива – класична стрижка з ідеально рівним зрізом, можна додати в неї модний подовжений чубок.

Гаврош

Ця ультрамодна стрижка відійшла в минуле. Екстравагантна і навіть занадто смілива зачіска раніше була на піку популярності. Сьогодні образ з такою стрижкою буде не дуже привабливим. Головний мінус гавроша – стрижка дуже сильно додає віку, навіть не зважаючи на яскраву форму. Альтернатива – проста і ефектна стрижка піксі, оригінальний томбо або андеркат.

Жінки намагаються йти в ногу з часом і тому вибирають стильні стрижки. Деякі варіанти зачісок можуть стати старомодними в один момент, тому завжди перед походом в перукарню переглядайте усі антитренди в світі волосся.

Читайте також: Наймодніші стрижки для тонкого волосся, які є ідеальними для жінок після 40


Не пропустіть