Наймодніші стрижки для тонкого волосся, які є ідеальними для жінок після 40

Після 40 багато жінок відзначають, що якість волосся значно погіршилась. А якщо волосся спочатку було тонким і рідким? З віком воно не поліпшиться.

Підшукати стрижку, яка гармонійно впишеться в образ, зробить ваше волосся об’ємним і візуально омолодить – завдання не тривіальне. Хоча, насправді, є кілька безпрограшних варіантів.

Рівні, шари, сходинки

Якщо волосся довге, і кардинально обіразати його аж ніяк не хочеться, об’єму додадуть пошарове формування стрижки і ступеневе оформлення навколо обличчя. Це звучить страшно, але, насправді, саме так оформлене довге волосся у всіх відомих жінок за 40.

Якщо волосся, хоч і рідке, але злегка хвилясте, тоді можна додати елементи каскаду, злегка вкоротивши при цьому довжину на потилиці, щоб верхівка виглядала трохи пишнішою. Передню частину рекомендується не тільки підстригти на різних рівнях, але й укладати, виділяючи м’які локони.

Всі варіації піксі

Класика коротких стрижок – знаменита піксі – ідеально підходить для зрілих жінок з тонким волоссям, так як при всій елегантності силуету візуально значно збільшує об’єм волосся.

У комплекті з піксі можна обіграти чубок, а експериментувати з фарбуванням та укладанням можна взагалі нескінченно.

Боб на всі випадки життя

Боб, власне, і створювався з метою збільшити об’єм там, де його немає, але він дуже потрібен. Сама структура стрижки боб побудована на шарах, які створюють об’єм. Однак головна перевага бобу – його виняткові омолоджуючі властивості, адже жінка з такою стильною стрижкою не може виглядати погано.

Подовжений боб пасуватиме в тому випадку, якщо коротка стрижка поки лякає. І якщо опустити лінію зрізу нижче підборіддя, то можна суттєво підкоригувати форму обличчя, витягнувши її і підтягнувши вилиці.

Один з варіантів бобу – каре на ніжці, хоча, насправді, це боб з подовженою задньою частиною. Якщо доповнити стрижку асиметричними деталями, рваним чубчиком і модним фарбуванням, вийде дуже трендовий варіант.

Вибираючи стрижку після 40, потрібно враховувати все, включаючи стиль в одязі, фігуру (особливо зайві кілограми), форму обличчя і стан шкіри. Комплексний підхід дозволить створити гармонійний образ, в якому ідеальна зачіска буде суттєвою частиною.

Читайте також: Антитренди фарбування волосся і їх модні альтернативи в 2020-2021 роках


Не пропустіть