Антитренди фарбування волосся і їх модні альтернативи в 2020-2021 роках

Перший антитренд – широке мелірування волосся

Таке фарбування волосся мало коли прикрашає і створює правильний об’єм і силует зачіски. І однозначний тренд вже не перший сезон – це дуже дрібне мелірування. Тут може бути мінімальна контрастність двох тонів, а може бути і дуже контрастне поєднання кольорів.

Тому, сьогодні є дуже актуальним тонке і часте мелірування. Величезний плюс його в тому, що воно дає гру кольору, текстуру і візуальний об’єм будь-якому за густотою волоссю. Якщо ви володарка тонкого волосся, для вас це просто маст-хев цього сезону. Це модно і виглядає класно. Ваше волосся буде виглядати набагато об’ємніше, якщо ви зробите фарбування, використовуючи техніку тонкого і частого мелірування.

Другий антитренд – контрастне омбре

Як тільки омбре увійшло в моду, воно було дуже контрастним, навіть аж до того, що було дуже темне волосся біля основи і дуже світлі кінці.

Сьогодні актуальними є м’які переходи, коли є різниця в контрастності кольору волосся біля основи в порівнянні з кінчиками не більше ніж на 2-3 тони. При цьому відмінність полягає виключно в тоні фарбування (від більш темного до більш світлого), але не в кольорах – ні в якому разі не застосовуємо, наприклад, чорний колір біля основи волосся і золотистий блонд на кінцях.

Тобто, омбре сьогодні однозначно в тренді, але в межах одного кольору і з дуже м’яким неконтрастним переходом від більш темного до більш світлого відтінку.

Третій антитренд – волосся одного кольору по всій довжині

Це коли від коренів до кінців у вас ідеально рівний колір волосся, коли ви прикладаєте кінці волосся до корінців, а різниці в кольорі немає ніякої.

Сьогодні в моді природність, а природне волосся завжди вигорає, навіть при штучному освітленні і навіть взимку. Кінці у природного волосся завжди будуть світлішими. Волосся буде вигідно “грати” тільки тоді, коли є хоч незначна різниця в кольорі (в тоні кольору).

Якщо хочете, щоб волосся виглядало більш доглянутим, повинна бути розтяжка кольору від коренів до кінчиків – це виглядає дуже природно, об’ємно і красиво.

Четвертий антитренд – контрастна крайова лінія росту волосся

Трохи раніше це було дійсно актуально, коли, наприклад, чубчик або верхівка могла бути дуже світлою на темному волоссі або верхівка пофарбована в один якийсь світлий колір, а на скронях і нижній потиличній частині волосся пофарбоване зовсім в інший контрастний темний колір.

Зараз, навпаки, актуальною є світла крайова лінія волосся, але вона однозначно м’якше і не настільки контрастна – максимальна різниця в 2-3 тони. Світлі пасма повинні бути біля обличчя і в нижній зоні. Це виглядає дуже природно і, що важливо, дуже освіжає обличчя, ніби ви збирали волосся на маківці і воно природним способом вигоріло по краях.

Читайте також: Модні стрижки на осінь-зима 2020-2021


Не пропустіть