Стрижка піксі: модні ідеї 2021

Багато жінок люблять стрижку пікcі і дуже часто обирають саме цей варіант. Головна її перевага – вона може кардинально змінити імідж та створити витончений і образ.

За допомогою стрижки піксі завжди можна виглядати стильно та елегантно. Ця зачіска має омолоджуючий ефект, за рахунок чого вона ідеально підходить жінкам у віці.

Зачіска являє собою комбінацію трохи видозміненого боб – каре укороченого варіанту з кінчиками волосся, схожими на пір’їнки.

Вона додає образу якоїсь недбаості та зухвалості.

Для піксі характерні такі ознаки:

  • Довжина волосся може бути до вуха або дуже короткою;
  • Потилиця вистрижена більш коротко, ніж перед;
  • Чубчик може бути будь-якої довжини: від дуже короткого до подовженого.

Піксі на коротке волосся

Класикою модного стилю є коротка стрижка піксі. Це ідеальний варіант для жінок, у яких тонке або рідке волосся. Також на цю довжину варто звернути увагу жінкам з овальною формою обличчя.

Головним козирем стрижки є мінімальний догляд. Можна навіть обходитися без фену при укладанні зачіски. Тому дану модель вибирають жінки, які ведуть активний спосіб життя і в яких немає часу довго займатися укладанням волосся.

При укладанні волосся достатньо вимити голову і, використовуючи пінку або гель, просто надати стрижці необхідної форми. Єдине, що важливо пам’ятати, коротка Піксі вимагає коригування у майстра.

Коротка піксі з асиметрією – модний тренд 2021 – 2022 років. Вона підходить під будь-який тип зовнішності, надаючи образу елегантності та особливої оригінальності. Дану модель можуть сміливо вибирати дівчата і жінки з тонкими рисами обличчя.

Жінкам з невисоким лобом підійде стрижка з чубком короткої довжини.

Піксі з виголюванням

Не зважаючи на те, що цю стрижку вважають молодіжною, багато жінок їй також віддають перевагу. Вона підходить сміливим, впевненим в собі леді, які не бояться виділитися і бути в центрі уваги.

Поголені ділянки скронь або потилиці можуть мати різноманітні малюнки. Ефект незвичайної краси можна підсилити за допомогою фарбування, використовуючи оригінальні відтінки.

Вибирайте рожеві, фіолетові, червоні відтінки. Робіть просто невеликі штрихи, щоб виглядати стильно і модно.

Піксі на волосся середньої довжини

Для даних моделей скроні не роблять дуже короткими. Навпаки, тут пасма подовжують, але вушко залишають відкритим.

Форма стрижки може бути найрізноманітнішою. Можна створити оригінальну зачіску, зробити шапочку, вибрати каскад. У будь-якому випадку, ви будете виглядати цікаво і елегантно.

Щоб стрижка відповідала моді, майстер робить “рвані” пасма або “пір’я”, що надає зачісці неповторного стилю.

Читайте також: Трендові жіночі стрижки 2021-2022


Не пропустіть