Трендові жіночі стрижки 2021-2022

Кожна представниця прекрасної статі прагне відповідати модним тенденціям. Кожного разу жінки підбирають новий образ, починаючи зі свого гардеробу і закінчуючи аксесуарами. В цьому випадку зачіску теж не слід обходити стороною. В запропонованій статті ви дізнаєтеся про те, які ж стрижки змінять ваш імідж і будуть в тренді в 2021-2022 роках.

Перше місце в нашому списку по праву належить каре. Вона завжди користувалася великим попитом у жінок різного віку. Однак тепер популярності набуває не класичний, а подовжений варіант. Безсумнівний плюс даної зачіски полягає в тому, що її можна підібрати під будь-який тип обличчя. Найбільш вигідно буде виглядати каре з видовженими передніми пасмами, при цьому стилісти рекомендують робити плавний перехід довжини.

Не менш популярною в новому сезоні стане стрижка під назвою “Шапочка”. Вона підійде жінкам будь-якого віку. Безліч різновидів цієї стрижки дозволяє створити “шапочку” на волоссі будь-якого типу і кольору. Така зачіска вимоглива до догляду за нею. Однак вона має безліч плюсів: не створює незручностей, візуально робить волосся об’ємнішим, не має обмежень за віком і навіть до певної міри має омолоджуючий ефект.

Ще один тренд 2021-2022-стрижка “Боб”. Існує безліч варіацій такої зачіски, і всі вони відрізняються довжиною волосся, шарами і технікою стрижки. Ця стрижка здатна надати тонкому волоссю візуального об’єму, а густому і прямому – красивої форми. “Боб” не вимагає спеціального догляду і не займає багато часу при укладанні. При виборі стрижки рекомендується врахувати структуру волосся і форму обличчя, оскільки завжди можна підібрати для себе ідеальний варіант. Укладка в стилі “Боб” зробить будь-яку жінку більш сучасною, а також додасть образу сміливості.

Стильна піксі теж не залишилася осторонь. У новому сезоні вона матиме неймовірну популярність на ряду з іншими стрижками. Піксі досить зручна і не має вікових обмежень. Така стрижка прекрасно поєднується з волоссям будь-яких тонів, вона легко і швидко вкладається, не вимагаючи великої кількості засобів. На жаль, піксі не підходить дуже повним жінкам, але завжди можна підібрати іншу стрижку або хоча б таку, яка буде відповідати формі обличчя. Дана зачіска може надати вам впевненості в собі і сміливості, зробить ваш образ сучасним і цікавим.

Досить актуальною в новому сезоні вважається стрижка каскадд. Вона поєднує в собі красиві градієнти, плавні перепади. Якщо правильно підібрати форму, то стрижка підійде практично будь-якому типу обличчя. Вона надає додаткового об’єму волоссю і дозволяє зробити акцент на очах, тому за допомогою неї представниці прекрасної статі можуть трохи скорегувати риси обличчя. Рекомендується зачіска особам, у яких структура волосся тонка, а пасма прямі, оскільки так легше створити ідеальну укладку. Властницям густого і жорсткого волосся в такому випадку підійде не класичний каскад, а “застиглий”, для створення якого майстер не зачіпає основну довжину, а працює з кінчиками, надаючи їм рваного вигляду. Стрижка каскад, безсумнівно, візуально зробить ваш образ більш легким і повітряним.

Читайте також: Основні тенденції в фарбуванні волосся на 2021 рік


Не пропустіть