Асія Ахат відверто розповіла, як змушена була заробляти на вулиці

Асія Ахат, яка є відомою співачкою та скрипалькою, вирішила розповісти всю правду про свої заробітки та своє становлення, як артистки. Свою історію “попелюшки” зірка розповіла на YouTube-каналі “Ukrainian girls”.

Як виявилось, на початку своєї кар’єри, жінка була змушена заробляти гроші просто на вулиці. Спочатку вона була солісткою Національної філармонії але на ту зарплату було доволі важко прожити. Тому Асія вирішила спробувати свої сили закордоном та пройшла стажування у музичній академії в Ніцці. Саме там артистка заробляла, граючи на скрипці у складі квартету просто на вулиці. Ахат розповіла, що колективу вдавалося збирати навколо себе доволі багато людей, тому дуже часто складалося враження, ніби вони виступають в якомусь концертному залі.

Проте, справжні гроші Асія побачила тільки тоді, коли почала працювати в шоу-бізнесі. Жінка зазначила, що відразу хотіла мати справу тільки з скрипкою але це неформатний інструмент, тому її швидко переконали почати співати. Її настільки зацікавив процес написання та записування пісень, що Асія випустила кілька альомів поспіль. Крім цього, зірка зазначила, що це були абсолютно різні твори за своєю стилістикою. Так Ахат стала тим, ким вона є сьогодні.

Крім цього, Асія вирішила поділитися таємницями свого особистого життя. Жінка перебуває в шлюбі більше 20 років. Цікавим є те, що і співачка, і її теперішній чоловік Ігор, до цього вже були одружені з іншими людьми. Саме досвід та помилки попередніх стосунків сьогодні дозволяють парі будувати міцну та щасливу сім’ю.

Читайте також: Ілона Гвоздьова чуттєво привітала коханого з сьомою річницею шлюбу


Не пропустіть