Ілона Гвоздьова чуттєво привітала коханого з сьомою річницею шлюбу

Ілона Гвоздьова, яка є відомою українською танцівницею, розчулила мережу романтичними світлинами з коханим чоловіком. Їх зірка опублікувала з нагоди сьомої річниці шлюбу.

Ілона Гвоздьова повідомила, що знайома зі своїм чоловіком вже 13 років. За словами знаменитості, вона і подумати не могла, що випадкова зустріч в метро стане зовсім невипадковою.

13 серпня виповнилось 7 років, як закохані одружились. На кадрах, які запостила Ілона Гвоздьова, щасливе подружжя позує біля ресторану та палко цілує одне одного.

Танцівниця одягнена у неймовірно красиву весільну сукню. В руках вона тримає величезний букет. Чоловік Ілони Гвоздьової постав перед камерою у білосніжній сорочці та костюмі чорного кольору.

У дописі жінка подякувала коханому за 7 неймовірних років подружнього життя. Вона вдячна чоловіку за чудових дітей, постійну підтримку та любов.

А ще Ілона Гвоздьова зізналась коханому в почуттях. Вона заявила, що завжди буде для чоловіка не лише дружиною, а й другом та коханкою.

Фани теж долучились до привітань, засипавши подружжя приємними словами. Вони побажали їм завжди кохати одне одного й бути щасливими.

Читайте також: Тіна Кароль вшанувала пам’ять свого покійного чоловіка


Не пропустіть