MamaRika розповіла, яку суму заплатила за пологи в приватній клініці

Два тижні тому відома українська співачка MamaRika вперше стала мамою. Зірка народила своєму чоловіку Сергію Середі сина.

Жінка активно розповідає у своєму мікроблозі про те, як пройшли пологи та часто публікує світлини з маленьким хлопчиком. Проте, шанувальників найбільше цікавить вартість пологів зіркової мами. MamaRika вирішила бути відвертою з фанатами та розповіла усю правду.

Для пологів співачка обрала одну з приватних клінік Києва, де майбутнім батькам пропонують на вибір різні пакети послуг з різною вартістю. MamaRika зазначила, що за таких умов кожен має можливість скористатися послугами приватної клініки та обрати свій варіант.

Суму, яку вона заплатила за пологи, зірка так і не назвала, проте розповіла, що вони з чоловіком обрали для себе пакет послуг “комфорт” та покращену палату “стандарт+”.

MamaRika також залишила посилання на сайт клініки, де був розміщений прайс з усіма послугами, що надаються. Таким чином, нам вдалося дізнатися, що пологи співачці обійшлися в 43 300 грн.

На даний час зіркова сім’я повернулася до Одеси, саме там жінка намагається відновитись та повернути колишню форму після пологів.

Читайте також: Чоловік MamaRika прокоментував перший тиждень батьківства


Не пропустіть