Сніжана Бабкіна показала, як виглядають її старший син та мама

Дружина відомого українського музиканта та актора Сергія Бабкіна Сніжана активно веде свій мікроблог, в якому часто ділиться з шанувальниками цікавими подіями зі свого життя. Цього разу жінка показала, як зустріла Новий 2022 рік.

Як виявилось, Сніжана та Сергій віддали перевагу тихому та спокійному святкуванню, а не гучним, зірковим вечіркам. Чоловік та жінка провели новорічну ніч у колі рідних та близьких людей у рідному Харкові.

На своїй сторінці в Instagram Сніжана опублікувала серію милих світлих, на яких можна побачити практично усіх членів її родини. На одній з них жінка позує зі своїм старшим сином від першого шлюбу, який за це час помітно подорослішав. Більше того, Артур вже на голову вищий за маму.

Крім цього, у публікації можна побачити доньку Васелину, маленького Єлисея та самого Сергія Бабкіна. Усі вони виглядають дуже щасливими та посміхаються у об’єктив.

Проте, найбільшу увагу шанувальників привернула мама Сніжани Бабкіної. Жінка виглядала дуже молодо та стильно. Для зустрічі Нового року вона обрала модну сукню-піджак, декоровану металевими елементами. Фоловери зазначили, що жінка має просто неймовірний вигляд.

Читайте також: Ольга Сумська пригадала, як 25 років тому зустрічала Новий рік зі свекрухою та коханим


Не пропустіть