Ольга Сумська пригадала, як 25 років тому зустрічала Новий рік зі свекрухою та коханим

Відома українська артистка Ольга Сумська постійно ділиться з шанувальниками архівними кадрами та розповідає цікаві історії зі свого життя. Нещодавно вона пригадала, як святкувала Новий рік з коханим та свекрухою.

За словами виконавиці, це було 25 років тому. На сторінці в Instagram Ольга Сумська розмістила архівні чорно-білі фото. На одній з них співачка позує з коханим та його мамою.

На фото чоловік Ольги Сумської ніжно її цілує. Поруч біля подружжя позує мама Віталія Борисюка. У дописі Ольга Сумська зізналась, що їй дуже приємно пригадувати святкування Нового року, яке було 25 років тому.

Також артистка похизувалась, що зі своєю свекрухою перебувала у чудових стосунках. За словами Ольги Сумської, вона багато чого навчилась саме в мами свого коханого.

Перед камерою артистка постала у красивій сукні. Вона акуратно зібрала волосся у пучок та продемонструвала милу усмішку. Фоловери відразу засипали зіркове подружжя безліччю приємних слів.

Вони щиро пораділи, що Ольга Сумська перебувала у чудових стосунках зі своєю свекрухою. А ще шанувальники побажали зірці чудово відсвяткувати Новий рік.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ольга Сумская (@olgasumska)

Читайте також: Дружина Віктора Павліка чуттєво привітала коханого з днем народження


Не пропустіть