Злата Огнєвіч зустріла Новий рік разом з одним із учасників “Холостячки”

Відома українська співачка та колишня учасниця проєкту “Холостячка 2” Злата Огнєвіч відсвяткувала Новий рік в компанії одного з учасників шоу.

Жінка завітала на вечірку, яка проходила у Жовтневому палаці в Києві. Компанію їй склали колишній фаворит на шоу Максим Тарапата, Юлія – сестра Злати та Олександра – сестра Максима. Відповідними знімками з гучної вечірки вони поділилися на своїх сторінках в Instagram.

У фіналі шоу “Холостячка 2” Злата Обрала Андрія Задворного, з яким стосунки тривали недовго. Адже практично одразу після шоу він заявив, що розлюбив співачку. У цей складний для жінки період поруч з нею опинився ще один учасник “Холостячки” Максим Тарапата. Їх так часто бачили разом, що у Мережі з’явилися чутки про роман між чоловіком та жінкою. Проте Злата наголосила, що не готова до нових стосунків.

Для зустрічі Нового року Огнєвіч обрала розкішну, чорну сукню з блискітками з ефектним декольте та розріром, який оголив її стрункі ніжки. Трапата обрав костюм сірого кольору та білосніжну сорочку, яку прикрасив метеликом.

Читайте також: Антоніна Матвієнко вперше показала своїх братів


Не пропустіть