Ivan NAVI розповів, як познайомився зі своєю коханою

Відомий український співак Ivan NAVI вирішив розповісти своїм шанувальникам про диво, яке трапилося з ним у новорічну ніч. Як виявилось, саме в цей святковий час чоловік познайомився зі своєю коханою.

Зірки українського шоу-бізу звикли зустрічати Новий рік на роботі, адже це той період, коли можна доволі непогано заробити. Так, Ivan NAVI не є винятком, тож часто виступає у цей святковий час на різних корпоративах та вечірках в закладах. Але співак розповів, що один новий рік був для нього по справжньому особливим, навіть пропри те, що він у цей час працював.

Іван виступав в одному з клубів, куди його кохана прийшла у новорічну ніч. Як виявилось у них були спільні друзі, проте дівчина не була знайома зі співаком до того вечора. NAVI зізнався, що вона відразу запала йому в душу. Тієї ночі у пари зав’язались стосунки, які тривають ще й досі.

Іван поки не готовий показати свою обраницю, проте розповів, що вони почали жити разом відколи почався карантин. Зараз більшу частину часу закохані проводять у Львові, а загалом живуть на три міста.

Читайте також: Тіна Кароль натякнула на нові стосунки та можливу зміну в сімейному стані


Не пропустіть