Тіна Кароль натякнула на нові стосунки та можливу зміну в сімейному стані

Відома українська співачка Тіна Кароль спантеличила своїх шанувальників неоднозначною фразою. Зірка натякнула про можливі майбутні зміни у її сімейному стані.

Нещодавно жінка стала гостею ранкового шоу “Сніданок з 1+1”, в ефірі якого розкрила свої секрети та розповіла телеглядачам, як приворожити нареченого в ніч на 01 січня 2022 року. Відповідні кадри вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

У ролику кароль розповідає, що для того, щоб вийти заміж, потрібно одягнути обручку на ялинку у новорічну ніч. Крім цього, вона вкотре наголосила на тому, що станом на сьогодні є незаміжньою, а тому сміливо може приворожити собі чоловіка.

“Надягаєш на ялинку і загадуєш, щоб принц з’явився у 2022 році”, – сказала Тіна.

Раніше співачка вже говорила, що хоче народити донечку та готова до серйозних стосунків. Більше того, у одній з програм її попросили прочитати улюблений віршик, на що Тіна відповіла такими рядками “Я маленька дівчинка, я в школу не ходжу, купіть мені сандалики, я заміж виходжу”.

Крім цього, у одному зі своїх інтерв’ю, Тіна Кароль розповіла, що навіть якщо і вийде колись заміж вдруге, не розкаже про це нікому.

Читайте також: Катерина Реп’яхова вперше показала, як виглядав батько її чоловіка


Не пропустіть