Катерина Реп’яхова вперше показала, як виглядав батько її чоловіка

Дружина Віктора Павліка поділилась з фоловерами радісною новиною. За словами Катерини Реп’яхової, разом з коханим та маленьким сином вона вирушила на Західну Україну. Подружжя завітало в гості до мами Віктора Павліка.

81-річна Олександра Григорівна вперше побачила свого маленького внука. Вона була неабияк рада зустрічі з хлопчиком. За словами Катерини Реп’яхової, мама Віктора Павліка зустріла їх дуже привітно.

Жінка відразу взяла на руки свого найменшого онука. Олександра Григорівна принесла гостям альбом, в якому були архівні фото Віктора Павліка. Також Катерина Реп’яхова знайшла світлину батька свого коханого. Нею жінка поділилась в Instagram-stories.

Віктор Павлік ніколи раніше не показував свого батька, тому фоловерам було дуже цікаво подивитись на чоловіка. На чорно-білій світлині рідна людина артиста позує у морському одязі та мило усміхається.

Шанувальники відразу прокоментували фото. За їхніми словами, у Віктора Павліка був дуже красивий батько. Однак, фани зауважили, що артист більше схожий на свою маму. А ще фоловери побажали подружжю чудово провести час в гостях мами артиста

Читайте також: Лілія Ребрик назвала суму свого найбільшого гонорару за всю 20-річну кар’єру


Не пропустіть