Лілія Ребрик назвала суму свого найбільшого гонорару за всю 20-річну кар’єру

Лілія Ребрик є успішною телеведучою та акторкою. Вона виховує двох донечок й часто ділиться з шанувальниками корисними порадами та лайфхаками. Не так давно жінка похизувалась своїм найбільшим гонораром за всю 20-річну кар’єру. Подробицями Лілія Ребрик поділилась в новому інтерв’ю.

За словами акторки, на телебаченні вона працює 15 років. За цей час жінці вдалося заробити на розкішну квартиру та дачу. Свою кар’єру Лілія Ребрик розпочала у 2008 році. Саме тоді вона стала ведучою танцювального проєкту.

Через деякий час зірка взяла кредит на суму 114 тисяч доларів. Вона придбала квартиру, а решту грошей потратила на автомобіль. Також знаменитість зізналась, що взяла кредит на 20 років. Однак, зірці вдалося виплатити його набагато раніше.

А ще телеведуча похизувалась своїм найбільшим гонораром. За словами жінки, одного разу вона отримала 50 тисяч доларів. Це був її найбільший гонорар за всю 20-річну кар’єру. Проте, за який саме проєкт її так щедро винагородили, Лілія Ребрик не розповіла.

Всі зароблені гроші телеведуча витратила на автівку. За словами жінки, завжди потрібно прагнути до фінансової незалежності, адже це чудова можливість забезпечити свою сім’ю.

Читайте також: Після розриву з чоловіком Наталка Карпа показала, як вони разом відсвяткували день народження донечки


Не пропустіть