Після розриву з чоловіком Наталка Карпа показала, як вони разом відсвяткували день народження донечки

Відома українська артистка Наталка Карпа поділилась чудовою новиною. За словами жінки, нещодавно вона відсвяткувала день народження своєї донечки Злати.

Артистка повідомила, що дівчинці виповнилось два роки. Також зіркова мама показала, як пройшло святкування дня народження донечки. В Instagram-stories вона запостила багато фото.

Відомо, що зі своїм чоловіком артистка перебуває в дуже напружених стосунках. Подружжя живе окремо один від одного. Однак, попри кризу у стосунках чоловік Наталки Карпи не забуває про свою донечку. Він активно бере участь у вихованні дівчинки, огортаючи її любов’ю та турботою.

З нагоди дня народження донечки Наталка Карпа влаштувала затишне свято, на яке запросила лише найрідніших. Також з 2-річчям Злати привітав її хрещений батько Тарас Тополя. Він приніс дівчинці красивий подарунок. Чоловік артистки теж був присутній на святкуванні дня народження доньки.

На світлинах подружжя обіймає іменинницю та мило усміхається. Заради донечки Наталка Карпа та її чоловік стараються підтримувати дружні стосунки. Фоловери теж долучились до щирих привітань. Вони побажали доньці артистки рости щасливою та здоровою.

Читайте також: Джамала відверто розповіла, що зіштовхнулася з проблемою у вихованні дітей


Не пропустіть