Джамала відверто розповіла, що зіштовхнулася з проблемою у вихованні дітей

Відома українська виконавиця Джамала виховує двох чудових синів. Вона приділяє хлопчикам дуже багато часу та вчить їх бути самостійними. Нещодавно у програмі “Світське життя” співачка відверто розповіла, що зіштовхнулась з проблемою у вихованні дітей.

За словами Джамали, старший син неабияк ревнує її до молодшого. Хлопчик, навіть, проявляє агресію. Він намагається привертати до себе увагу та часто ображається.

Також Джамала розсекретила, чи планує звертатись до психолога. За словами співачки, вона не хоче ділитись чимось особистим з незнайомими людьми. Похід до психолога зірка порівняла з написанням пісні. Артистка впевнена, що з цією проблемою її сім’я впорається самостійно.

А ще Джамала розсекретила, як просувається будівництво її будинку. Не так давно співачка придбала житло. Тепер її сусідами є Монатик та Надя Дорофєєва.

Наразі у будинку лише залито фундамент. За словами зірки українського шоу-бізнесу, через три місяці будівництво її будинку буде відновлено. Фоловери побажали Джамалі подолати всі труднощі у вихованні дітей. Вони назвали співачку чудовою мамою та дружиною.

Читайте також: Катерина Осадча та Юрій Горбунов весело відгуляли Святвечір з кумами


Не пропустіть