Донька Маші Єфросиніної не захотіла продовжувати навчання в Канаді, тому повернулась в Україну

Не так давно популярна телеведуча Маша Єфросиніна повідомила, що її донька Нана повернулась в Україну. Як виявилось, дівчина більше не захотіла навчатись в Канаді. Подробицями Маша Єфросиніна поділилась у програмі “Світське життя”.

За словами зірки українського шоу-бізнесу, її донька закінчила екстерном обидва півріччя. Саме відстань від рідних та самостійне життя стали для Нани великим стимулом.

Маша Єфросиніна повідомила, що її донька розпочала навчання за кордоном в самий розпал пандемії. Вона постійно знаходилась у резиденції та майже не відпочивала. Дівчина неабияк сумувала за батьками, тому вирішила здати дванадцятий клас коледжу за один семестр. Дівчині це вдалося. Через деякий час після завершення навчання Нана повернулась додому.

Маша Єфросиніна зізналась, що дуже пишається своєю донькою. Вона неабияк скучила за дівчиною, тому нереально щаслива, що та повернулась в Україну. А ще телеведуча розсекретила, куди саме планує вступати її донька.

За словами Маші Єфросиніної, дівчина хоче навчатись у європейській країні. Майбутня професія доньки телеведучої буде пов’язана з комунікаціями та соціологією.

Читайте також: Ірина Горова розповіла, як реагує на те, що її називають колишньою Потапа


Не пропустіть