Дмитро Коляденко спантеличив Мережу різкою зміною іміджу

Популярний український шоумен Дмитро Коляденко не перестає дивувати Мережу своїми образами. На цей раз чоловік кардинально змінив імідж та перевтілився у бабусю.

За словами Дмитра Коляденка, його запросили грати у новорічному мюзиклі “Снігова королева”. Головну роль виконуватиме Оля Полякова, а шоумен втілюватиме на сцені Герду.

Задля жіночої ролі чоловік, навіть, наважився поголити вуса та бороду. У новому образі Дмитро Коляденко з’явився в інтерв’ю програми “Світське життя”. Чоловік постав у костюмі зеленого кольору. Образ шоумена ідеально підкреслила перука.

Дмитро Коляденко поділився, що відразу погодився грати роль Герди. Він, навіть, розповів, хто став прототипом його героя.
За словами телеведучого, ідеально вжитися у роль похилої Герди йому допомогла покійна теща.

Дмитро Коляденко розповів, що протягом п’яти років спільного проживання з Іриною Білик та її мамою, добряче вивчив поведінку тещі. Телеведучий зауважив, що був у захваті від її промови та вчинків. За словами зірки, мама Ірини Білик завжди була для нього прикладом.

А ще Дмитро Коляденко зізнався, що досі не може звикнути до свого нового іміджу. Чоловіку зовсім не подобається його зовнішній вигляд. За словами шоумена, борода та вуса личили артисту набагато більше.

Читайте також: Анастасія Приходько показала рідкісну світлину свого чоловіка з маленьким сином


Не пропустіть