Alyona Alyona обікрали в Києві посеред білого дня

Популярна українська реперка Alyona Alyona повідомила фоловерам не дуже приємну новину. За словами жінки, вона стала жертвою крадіїв. Така неприємна ситуація сталась з нею 28 грудня. Як виявилось, в артистки витягли з рюкзака гаманець. Alyona Alyona заявила, що, навіть, не помітила, як її обікрали.

Однак, гаманець зірки українського шоу-бізнесу все-таки знайшовся. З реперкою зв’язалась незнайомка та повідомила про загублену річ. Листування з нею Alyona Alyona опублікувала в Instagram-stories. За словами виконавиці, її гаманець знайшли завдяки карткам.

Також Alyona Alyona зізналась, що вже не вперше стає жертвою крадіїв. Минулого року в неї теж витягнули гаманець. Співачка пожартувала, що життя її взагалі нічого не вчить.

Зірка дуже щаслива, що її особисту річ все-таки знайшли. Фоловери відразу прокоментували неприємну ситуацію, яка сталась з реперкою. Вони побажали жінці бути уважнішою та більше не ставати жертвою крадіїв.

Alyona Alyona теж щиро надіється, що така неприємна ситуація трапилась з нею востаннє. А ще не так давно реперка розповіла, де та з ким святкуватиме Новий рік. За словами артистки, разом з бойфрендом та його батьками вона відправиться за кордон.

Читайте також: Дмитро Коляденко спантеличив Мережу різкою зміною іміджу


Не пропустіть