MELOVIN вперше розповів, що вживав наркотики

Знаменитий український артист MELOVIN неабияк спантеличив мережу своїм зізнанням. Виконавець завжди відвертий зі своїми прихильниками. На YouTube-каналі “DOROTYE” він вперше розповів, що вживав наркотичні речовини.

Також MELOVIN розсекретив, коли саме вживав наркотики. За словами зірки, він вирішив це зробити на карантині. В той момент MELOVIN ніяк не міг впоратися з душевними переживаннями. В період карантину зовсім не було концертів, тому артист постійно знаходився вдома.

Також зірка українського шоу-бізнесу страждав від панічних атак. Він намагався себе контролювати та хотів відволіктися від проблем. В якийсь момент MELOVIN зрозумів, що найкращим варіантом для зняття стресу стануть наркотики.

Проте, вони лише погіршили ситуацію. Виконавець зовсім не пишається своїм вчинком. Йому, навпаки, дуже соромно. Після такої неприємної ситуації MELOVIN усвідомив дуже важливу річ. Він зрозумів, що будь-які наркотичні речовини – це зло.

Також артист заявив, що більше ніколи в житті не вживатиме наркотиків. За словами виконавця, він дуже жалкує про свій вчинок. А ще MELOVIN зізнався, що ні в якому разі не спілкуватиметься з людиною, яка вживає наркотики.

Читайте також: Антоніна Матвієнко замилувала фоловерів світлиною, на якій позує з мамою та молодшою донечкою


Не пропустіть