Топ-10 актуальних моделей кардиганів на зиму 2022

Коли на вулиці морозна погода, усі ми хочемо закутатись в щось тепле та приємне. Кардиган – чудово для цього підходить. Але про моду теж не варто забувати. У цій статті ми пропонуємо вашій увазі 10 моделей кардиганів, які будуть в тренді цієї зими.

Подовжений кардиган об’ємного силуету

Довжина такого кардигану прикриватиме лінію стегон або доходитиме до середини стегна. Довжину кардигану обов’язково вибирайте відповідно до свого типу фігури і пам’ятайте, що вона не повинна закінчуватися в найширшій частині стегон.

Актуальний кардиган сьогодні обов’язково об’ємний, він у жодному разі не повинен облягати ваше тіло. Оверсайз об’єм або вільна посадка – вирішувати вам, але об’єм має бути, якщо це річ другого шару. Ще однією ознакою актуальності кардигану є щільність в’язки. Фактура має бути щільною, тримати форму та створювати свій каркас (силует) поверх силуету вашого тіла.

І, звичайно, звертаємо увагу при виборі кардигану на виріз горловини. V-подібний подовжений виріз буде найбільш актуальним. По-перше, він корисний для будь-якої статури; по-друге, дуже добре подібні вирізи кардиганів комплектуються з рештою одягу.

При виборі подовжених кардиганів особливу увагу варто звертати на кишені. Вони в жодному разі не повинні відставати чи провисати – це виглядає дуже неохайно. Тому кишені можливі на кардигані тільки в тому випадку, якщо він щільної в’язки (як на фото нижче), якщо він добре тримає форму, щоб ці кишені ніяк не фалдили і не псували нам загальний силует.

Носимо об’ємні довгі кардигани з джинсами ( з прямими, з джинсами- трубами), зі штанами, у тому числі з об’ємними, якщо ми дотримуватимемося певних прийомів стилізації саме оверсайзу.

Також носимо такі подовжені кардигани з міні-сукнями та міні-спідницями – дуже актуальними та трендовими сьогодні, з легінсами. Але, якщо ми одягатимемо або міні-спідницю, або легінси, тобто щось вузьке необ’ємне, то обов’язково вибираємо взуття на масивній підошві: лофери, черевики, черевики або чоботи, тим самим витримуючи ритм об’ємів.

Якщо ви любите довгий одяг другого шару і віддаєте перевагу носити його як плащ або якесь легке пальто, не обирайте в’язаний довгий кардиган. Краще оберіть легке пальто з тканини, яка добре триматиме форму. Довгий (до колін і нижче) в’язаний кардиган мало кому підходить – і за типами фігури, і за віком, він часто складає враження, що комплект застарілий. Крім того, такий кардиган дуже непросто актуально стилізувати в комплект, тому будьте обережні з вибором такого кардигану, який ви плануєте носити, як, наприклад, плащ.

Кардиган, схожий на бомбер

Бомбер є трендом поточного сезону і, ймовірно, наступного теж, а поки що саме кардигани, схожі на бомбери зустрічаються дуже рідко. Цей варіант кардигану виглядає сьогодні дуже яскраво, трендово та свіжо.

Обов’язковою умовою такої моделі є об’ємний силует. Модель може бути і укороченою, і подовженою, але обов’язково об’ємною і чим більший цей об’єм, тим актуальніше виглядатиме річ.

Ретро-кардиган

Ретро у нас сьогодні є дуже актуальним. І ось такі кардигани, які поєднують у собі кілька видів в’язки (наприклад, спочатку йде в’язка косами, потім в’язка “рис”, потім в’язка гумкою) або мають малюнки, які схожі на вишивку хрестом, ми ще називаємо “бабусині” кардигани. Природно, що це ретро-елемент, який у комплекті краще використовувати в однині і поєднувати його краще з джинсою, зі шкірою, з виробами в спортивному стилі актуальних, а краще трендових фасонів. Тобто тут дуже добре працює контраст стилів і, відповідно, взуття та сумка теж мають бути актуальними, щоб такий кардиган нам не додав кілька років.

Кардиган із твіду

На вигляд такі кардигани нагадують м’які жакети. Вони дуже свіжо виглядають і актуально вписуються в комплекти. Найкраще поєднувати подібні кардигани з твіду не з класичними речами. Якщо в пару до такого варіанту ви вибираєте штани, то нехай це будуть об’ємні широкі моделі.

Завжди вибирайте в комплект до таких статусних та серйозних тканин, як твід, щось більш розслаблене, недбале або щось із чоловічого гардеробу.

Кардиган у мінімалістичному стилі

Нейтральний колір, спокійна в’язка, об’ємний силует, відсутність декоративних елементів, додаткових деталей, тільки чисті спокійні лінії – головні відмітні ознаки мінімалістичного кардигану. Тут найважливіше вибрати відтінок кольору, який вам підходитиме і фактуру високої якості, щоб це дійсно виглядало в стилі мінімалізм (дорого і красиво). Такі кардигани для багатьох сьогодні є основними.

Кардиган у стилі колор-блок

Цей кардиган складається із помітних колірних сегментів. Колор-блоки здатні підкоригувати фігуру, якщо розташовуються в потрібних місцях (наприклад, бічні вставки контрастного кольору).

Обов’язково при примірці дивіться в дзеркало і враховуйте те, де саме розташовується той чи інший колір, куди ви хочете привернути увагу, а від яких частин тіла ви хочете відвернути її – колор-блок, до речі, завжди особливо добре “розбиває” фігуру plus size. Крім того, колор-блоки можуть бути виконані не тільки у яскравих кольорах але й у нейтральних світлих відтінках та чорно-білій гамі.

Укорочений кардиган

Носимо такі кардигани з речами високої посадки. Якщо ми вибираємо до вкороченого кардигана штани, то вони повинні бути вільними, наприклад, прямого силуету, джинси-труби або штани-палаццо.

Природно, що укорочені кардигани можна носити і з сукнями, і з будь-якими спідницями. Якщо у вашому гардеробі взагалі багато спідниць, то укорочений кардиган – гарний вибір для зимового сезону. І, знову ж таки, такі кардигани добре коригують фігуру і підходять багатьом типажам, особливо жінкам невисокого зросту – дивіться за пропорціями, які виходять, коли ви збираєте комплект із укороченим кардиганом.

Кардиган із геометричним принтом

Сьогодні існує дуже великий вибір подібних кардиганів – це ромби, клітинка, смужки. Принт геометрія завжди універсальний і підходить практично всім. Єдине, на що ми звертаємо увагу, коли вибираємо подібний кардиган – це розмір (масштаб) принта та його яскравість. Чим більшим буде масштаб, наприклад, більші ромби, клітинка або смужки і чим яскравішими будуть кольори, чим контрастнішими вони будуть на речі, тим більше об’єму візуально це вам додасть.

Тому оптимальний варіант – вибрати середній масштаб геометричного принта. Яскравість і контрастність принта, звичайно ж, вибирайте відповідно до контрастності вашої зовнішності. Якщо ви яскрава на вигляд, то і принти на кардигані ви можете вибирати яскраві та контрастні – завжди це враховуйте.

Кардиган з анімалістичним принтом

Анімалістичний принт, як і раніше, залишається в тренді, так що можна вибирати будь-який, який вам більше подобається. Єдине, що колір та активність цього принта теж вибирайте відповідно до вашої зовнішності. Ті ж леопард і зебра можуть бути як яскравішими, так і спокійнішими, можуть бути не обов’язково в природному виконанні, а в пастельних кольорах. Обов’язково дивіться на свій тип зовнішності та на свій гардероб.

І взагалі, кардигани з принтом добре працюватимуть у гардеробі, якщо у вас всі речі в основному однотонні, тоді такий кардиган дуже добре буде вписуватися в комплекти та освіжати їх. І, навпаки, якщо у вашому гардеробі дуже багато речей з принтом, то краще вибрати однотонний спокійний кардиган, щоб він без проблем поєднувався з будь-яким з принтів одягу, що є у вас.

Кардиган яскравого кольору

Сезон осінь-зима 2021/2022 пропонує нам бути дуже яскравими, причому це стосується будь-чого – і верхнього одягу, і костюмів, і суконь, тощо. Так що додавайте в свій гардероб такий яскравий життєствердний колір. Знову ж таки, єдина умова – цей колір повинен вам подобатися та підходити.

Читайте також: Трендові образи для новорічної ночі 2022: стильна альтернатива сукням


Не пропустіть