Зірка “Дизель Шоу” Олександр Бережок втретє стане батьком

Відомий український актор Олександр Бережок повідомив фанам радісну новину. За словами чоловіка, він втретє стане батьком. Зірка “Дизель Шоу” неабияк щасливий, що кохана дружина знову подарує йому сина чи донечку. Нещодавно Олена опублікувала новий допис на сторінці в Instagram.

Дружина актора розповіла, як дізналась про свою третю вагітність. Вона поділилась новою світлиною, продемонструвавши свій маленький животик. Перед камерою жінка постала у чорному боді.

Олена поклала руку на вагітний животик та продемонструвала милу усмішку. У дописі дружина Олександра Бережка повідомила, що першим про її вагітність дізнався син.

Коли Олена перебувала в Одесі, то почула від свого чоловіка дуже дивну історію. Річ у тім, що саме Гліб повідомив батькові про вагітність. Дружина актора була неабияк спантеличена. Після повернення з Одеси Олена наважилась зробити тест на вагітність. Вона очманіла, коли побачила позитивний результат.

За словами жінки, стать дитини вона поки що не знає. Олександр Бережко з нетерпінням чекає на народження третього малюка. У коментарях фоловери засипали подружжя привітаннями та побажали Олені щасливого материнства.

Читайте також: Переможець “Танців з зірками” Артур Логай показав свого сина та дружину-красуню


Не пропустіть