Антоніна Матвієнко показала архівну світлину своєї мами та старшої доньки, яка була зроблена 22 роки тому

Відома українська співачка Антоніна Матвієнко все частіше ділиться архівними фото. На цей раз жінка опублікувала світлину, яка була зроблена 22 роки тому. Її зірка запостила в Instagram-stories.

Антоніна Матвієнко показала свою маму та старшу доньку Уляну. Перед камерою Ніна Матвієнко постала з онучкою на руках. Вона одягала дівчинці шапочку.

Народна артистка України була одягнена у сукню молочного кольору з довгими рукавами. Волосся Ніна Матвієнко акуратно зібрала в пучок, а образ доповнила красивими сережками.

Її онучка позувала у штанах голубого кольору та синій кофті. Уляна сидить на колінах у своєї бабусі та мило усміхається. Фоловери відразу оцінили архівний кадр Антоніни Матвієнко.

За словами шанувальників, в молодості мама співачки мала розкішний вигляд. Вони засипали зіркову сім’ю великою кількістю компліментів. А ще фани подякували артистці за те, що вона часто показує архівні фото.

Також не так давно Антоніна Матвієнко замилувала фоловерів фото, на якому позувала з мамою та молодшою донечкою. За словами артистки, разом з сім’єю вона побувала на прем’єрі шоу “Нова Снігова Королева”.

Читайте також: Грег Чапкіс подарував своїй дружині машину вартістю 89 тисяч євро


Не пропустіть