Оксана Муха розповіла, чи ревнує її син до нового коханого

Відома українська співачка та переможниця “Голосу країни” Оксана Муха вирішила відверто розповісти, чи ревнує її син до нового коханого. Як відомо, вона дуже важко пережила розлучення зі своїм чоловіком. Однак, наразі в житті виконавиці знову з’явилась кохана людина.

Свого обранця Оксана Муха не розсекречує. Вона лише повідомила, що перебуває у стосунках з художником. Також співачка зізналась, що вже давно познайомила сина зі своїм обранцем. Жінка виховує 12-річного Данила.

З хлопчиком Оксана Муха перебуває у чудових стосунках. В неї немає жодних секретів від сина. Про свій роман з художником співачка відразу розповіла Данилу. Підліток абсолютно нормально відреагував на зізнання мами.

За словами Оксани Мухи, син зовсім не ревнує її до нового обранця. Чи проводить жінка свій час разом з сином та коханим, вона не розповіла. Співачка заявила, що часто гуляє в парку з Данилом та дивиться з ним фільми. Артистка дуже цінує той час, який проводить з хлопчиком.

Оксана Муха щаслива, що її стосунки з сином побудовані на довірі та взаєморозумінні. Шанувальники щиро пораділи за артистку, назвавши її чудовою мамою. А ще вони побажали зірці завжди бути щасливою та усміхненою.

Читайте також: Лілія Ребрик назвала суму свого найбільшого гонорару за всю 20-річну кар’єру

Не пропустіть