Даша Квіткова показала, як виглядає після пластичної операції

Дружина відомого українського телеведучого Нікіти Добриніна та популярна блогерка Даша Квіткова приголомшила шанувальників своєю новиною. Як виявилось, жінка наважилась на пластичну операцію.

Так, на своїй сторінці у Instagram жінка опублікувала відповідне фото та розповіла про вагомі зміни у своєму житті. Даша повідомила, що зробила ринопластику. Жінка зазначила, що спочатку не хотіла про це комусь розповідати, тим більше ділитися цим в Мережі. Але потім вона передумала, оскільки у своєму мікроблозі вона ділиться практично всім, і було б нечесно по відношенню до читачів, приховати інформацію про операцію.

Крім цього, Квіткова розповіла, що спонукало її лягти під ніж пластичного хірурга. Як виявилось, і дівчини є невеличка ямочка на носі, яку мало хто бачив, оскільки вона постійно заповнювала її філерами у космологічній клініці. Проте, часто робити цю процедуру не можна, тому Даша і наважилась зробити операцію. Жінка також зазначила, що якісь видимі зміни в її носі, навряд чи можна помітити, адже насправді їх там практично і не було.

Як виявилось, пластичну операцію Квітковій робив Едгар Камінський, який просто з’єднав хрящі між собою, і ямочка зникла. Станом на сьогодні після процедури минув майже тиждень, і вже на днях зірці зніматимуть тейпи.

Крім цього, Даша закликала своїх шанувальників робити те, що їм хочеться, та не зважати на думку інших, адже почувати себе комфортно набагато важливіше чим наражати себе на критику зовні.

Читайте також: Ірину Білик розкритикували за зовнішній вигляд та порівняли з Майклом Джексоном


Не пропустіть