Роман Сасанчин розсекретив ім’я новонародженої доньки та розповів про важкі пологи

30 грудня відомий український співак та переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин став батьком. Кохана дружина подарувала йому донечку.

У інфотейнтмент-шоу “Твій день” Роман розповів, як все пройшло та як вирішив назвати свою крихітку. Як виявилось, пологи, так само як і сама вагітніть, пройшли доволі важко. Чоловік зізнався, що його дружина Іванка зателефонувала йому о 2 годині ночі та повідомила, що почалися перейми. Сасанчин одразу поїхав до лікарні, щоб бути поряд з коханою та підтримати її.

Як виявилось, жінка не змогла народити дитину природнім способом, тому її прийшлось кесарити. Саме тому донечку одразу після народження поклали на груди саме Роману, а не його дружині.

Пара з самого початку планувала партнерські пологи але ближче до призначеної дати у Сасанчина виникли певні сумніви стосовно правильност і такого рішення. Але, врешті-решт, він наважився та був присутній на пологах і не пожалів про це. Він повідомив, що просто не може передати ті емоції словами. Коли він почув крик немовляти, який лунав на весь коридор, він одразу зрозумів, що це його маля.

Крім цього, Роман вирішив розповісти, як вони з дружиною вирішили назвати свою новонароджену донечку. Дівчинка носитиме ім’я Єлизавета, але у паспорті її запишуть Елізабет.

Читайте також: Катерина Реп’яхова вперше показала, як виглядав батько її чоловіка


Не пропустіть