Бруклін Бекхем назвав Ніколу Пельтц своєю дружиною

Бруклін Бекхем провів новорічні канікули зі своєю нареченою Ніколою Пельтц. Пізніше він поділився безліччю спільних фотографій у своєму Instagram-акаунті. На знімках закохані позували у святкових костюмах, вони обіймали одне одного і цілували. Бруклін часто ділиться подібними романтичними моментами з Ніколою, і, можливо, передплатники спокійно сприйняли б цей пост, якби не загадковий опис, у якому прослизнуло слово «дружина».

“А ось і 2022, ми з дружиною йдемо за вами”, – написав юний Бекхем. При цьому пара не давала жодних коментарів про те, що їхні стосунки вийшли на новий рівень. Зовсім недавно Бруклін згадав день, коли він зробив Ніколі пропозицію. «Ми заручені вже більше року, — розповів фотограф, — Я купив букет квітів, свічки, став на одне коліно і дістав обручку. Вона не чекала цього і почала плакати. Я чекав на відповідь п’ять хвилин, нескінченно довгі п’ять хвилин».

Бекхем також згадував, що вони вже давно зіграли б весілля, якби не епідемія коронавірусу та відповідні обмеження. Пара не приховує свого бажання якнайшвидше узаконити свої відносини, через що слова нареченого виглядають ще більш неоднозначними. Деякі фанати припустили, що закохані справді втомились чекати та влаштували таємну церемонію для двох. Чи так це – питання відкрите, однак у коментарях Ніколу та Брукліна вже обсипають привітаннями.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @brooklynbeckham

Читайте також: Маша Єфросиніна розповіла, що Оля Полякова має проблеми зі здоров’ям


Не пропустіть