Модні ідеї оригінального французького манікюру 2022

Постійною класикою найвитонченішого та найелегантнішого дизайну нігтів все ще залишається французький манікюр. Френч – випробувана періодом техніка, яка не перестає вражати молодих жінок своїм стильним виглядом та унікальними кольорами.

Традиційний біло-рожевий френч давним-давно зазнав важливих змін. Змінилася як округла «усмішка» френча, так і основні відтінки. Зараз у тренді насичені тони, які покликані продемонструвати красу нігтиків будь-якої довжини.

Всі нейл-арти, які по колірній гамі відрізняються від традиційного біло-рожевого, прийнято називати кольоровими. Яскраво і насичено виглядає френч із градієнтом по краю нігтя. Подібний манікюр дуже добре виглядає на довгих нігтях із широкою лінією «усмішки». Кольоровий манікюр чудово виглядає на квадратних, округлих, мигдалеподібних нігтях. Для коротких нігтиків рекомендовано застосувати світлі тони з пастельної палітри кольорів.

Хочете, щоб кожен ваш манікюр виглядав модно і привабливо? Обов’язково поповніть особистий манікюрний комплект гель-лаком із гліттером. При виборі віддайте перевагу срібному гліттеру, тому що він є універсальним і підходить під усі головні відтінки гель-лаку. Гель-лак із гліттером застосовується для промальовування краю нігтьової пластинки. Поєднуйте його з рожевим, бежевим, сіруватим, безбарвним фоном. Використовуйте для декору традиційні форми «усмішки»: округлу, трикутну. Гліттер часто доповнюють іншим іскристим декором. Френч з гліттером дуже добре поєднується з перловою втиркою, тим більше якщо йдеться про рожевий або білий гель-лак. Гліттер чудово доповнює матові пастельні відтінки, задає тон усьому манікюру.

Край нігтьової пластини можна відзначити не тільки традиційною «усмішкою», але й намалювати на ньому унікальні візерунки та орнаменти. Майстри нейл-арту стали модифікувати «усмішку» френча, виконуючи її прямою, звивистою або скошеною. Зараз можна зустріти дизайни з мереживом та ажурними візерунками по краях, з квітами, фруктами та ягодами. Модно виглядають нейл-арти з неординарним краєм нігтя на будь-якому пальці.

Комбінування технік давно не новина для нейл-дизайну. Приклади такого тандему – поєднання французького і місячного манікюру. Велика популярність такого дизайну пояснюється тим, що для нього можна застосувати різні поєднання кольорів і декору. Наприклад, маючи у своєму розпорядженні всього два відтінки гель-лаку, можна виконати справжній місячний дизайн.

Розкішно виглядають дизайни із прозорими фігурами. Для такого манікюру необхідно наклеїти на ніготь трафарет з квіткою, птахом, написом і будь-яким іншим візерунком, покрити ніготь кольоровим гель-лаком, висушити його і прибрати трафарет з нігтика. В результаті у вас вийде виразний нейл-арт з безбарвним візерунком, який в оточенні кольорового гель-лаку виглядатиме ще помітніше і яскравіше.

Читайте також: 5 чарівних і модних ідей для зимового манікюру 2022


Не пропустіть