5 чарівних і модних ідей для зимового манікюру 2022

Так уже історично склалося, що жінка завжди хоче виглядати чарівно. Ну а якщо справа стосується свят та канікул, просто неперевершено — тут ми хочемо виглядати як мінімум на мільйон доларів, аж до кінчиків нігтів.

Напевно багато хто віддає перевагу покривати нігті гель-лаком. По-перше, це практично. По-друге – за допомогою гель-лаків можна зробити найрізноманітніші покриття. Вибирайте найяскравіші новорічні ідеї – коли, як не на свята, їх втілювати?

Стрази та кристали

Найпростіший спосіб надати нігтям ошатного вигляду – використовувати стрази і кристали. Наприклад, ви можете попросити свого майстра викласти зі стразів посмішку на основі нігтів або піддатися старому доброму тренду і зробити дизайн по фен-шуй – виділити стразами кінчики безіменних пальців.

Плюш та оксамит

Оксамит актуальний не лише в одязі, а й у манікюрі. Тож сміливо беріть на озброєння ще один чудовий новорічний варіант – оксамитовий манікюр. Якщо виберете його, віддайте перевагу яскравим та насиченим відтінкам.

Пух та пір’я

Використайте у дизайні… пір’я! Воно може бути будь-яких кольорів і розмірів, головне – попросіть майстра як слід «запечатати» пір’їнки прозорим гелем (або топовим покриттям, якщо виберете звичайний лак для нігтів). Якщо такий варіант здасться вам занадто складним, просто намалюйте на нігтях кілька різнокольорових пір’їн.

Малюємо Діда Мороза

Який же новорічний манікюр без сніжинок, ялинок та Діда Мороза? Виберіть основний колір покриття, а потім попросіть майстра намалювати на парочці нігтиків щось новорічне. Якщо ви збираєтесь зробити манікюр самостійно, виберіть за основу червоний лак, а білим намалюйте сніжинки. Повірте, це не так складно, як здається.

Бите скло

Тільки не лякайтеся! Келихи ми бити не будемо. Просто так називається один із трендів зимового манікюру. Для нього будуть потрібні: темний лак-основа, дрібно-нарізані блискучі папірці, надійне верхнє покриття і трохи терпіння. Нанесіть два шари основного кольору, дайте лаку висохнути але не до кінця. Потім прикладіть до нігтика кілька дрібних трикутників із заздалегідь нарізаного блискучого паперу (вони повинні трохи прилипнути, тому важливо не до кінця висушити основу). Потім нанесіть верхнє покриття і добре висушіть нігті.

Читайте також: Модний матовий манікюр на зиму 2022


Не пропустіть