Слава Камінська випадково зустрілась з Юлією Саніною під час відпочинку в Абу-Дабі

Популярна українська артистка Слава Камінська вирушила у відпустку в теплі краї. Разом з дітьми вона знаходиться в Абу-Дабі. Саме там співачка випадково зустріла Юлію Саніну, яка теж відпочиває з сім’єю за кордоном. Слава Камінська вирішила провести час з колегою й потішити фоловерів новою світлиною.

На сторінці в Instagram артистка опублікувала кадр, на якому позує з Юлією Саніною. Зірки українського шоу-бізнесу сидять за столиком й мило усміхаються.

Перед камерою Слава Камінська постала у красивій сукні в горошок. Вона розпустила волосся й доповнила образ ніжним макіяжем. Юлія Саніна теж позувала у стильній сукні. А ще жінка продемонструвала милу усмішку.

У дописі Слава Камінська пожартувала, що в Києві не зустрічає випадково свою колегу. Однак, в Абу-Дабі жінки все-таки зустрілись й чудово провели час. Також, за словами виконавиці, вона дуже зраділа, коли побачила Юлію Саніну на відпочинку.

Фоловери оцінили нову світлину Слави Камінської й засипали артисток компліментами. У коментарях вони залишили величезну кількість приємних слів. А ще фани побажали зіркам українського шоу-бізнесу чудово провести відпустку в Абу-Дабі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SLAVA KAMINSKA (@babaslavka)

Читайте також: В мережі показали архівне відео 19-річної Тіни Кароль, в якому вона співає оперним голосом


Не пропустіть