Рівні стрижки на тонке волосся: 13 модних ідей на різну довжину

Рівні стрижки наголошують на виразних рисах обличчя. Особливість зачісок – у них відсутнє філірування, рвані пасма та інші нові техніки – лише рівний зріз. Довжина стрижки може бути різною, все залежить від переваг жінки. Рівні стрижки чудово підходять власницям тонкого волосся, тільки для підтримки форми необхідно не забувати про укладання.

Рівні стрижки на коротке тонке волосся

Перша стрижка, яка точно підійде для тонкого волосся – це рівне каре. На короткому волоссі його роблять по довжині до вилиць. Стрижка підходить тільки володаркам ідеальних рис, оскільки зазвичай у рівній зачісці немає природного об’єму. Якщо у вас трохи видовжений або овальний тип обличчя, то коротке рівне каре – ідеальний варіант. Стрижка виконується дуже легко, але потребує професіоналізму для чіткого зрізу. У рівне каре можна додати прямий чубчик з довжиною до брів, щоб висловити головну перевагу жіночої краси – привабливі очі.

Стильний варіант для яскравих та амбітних леді – це короткий рівний боб. Він має велику кількість плюсів, у тому числі рівний боб ідеально підходить для тонкого волосся. Завдяки сучасній технології стрижки жінка зможе отримати довгоочікуваний об’єм навіть без застосування стайлінгу або складного укладання.

Рівні стрижки на середнє волосся

На середнє волосся можна виконати подовжене каре або лонг-боб. Ці стрижки мають неймовірний шарм, який точно зможе кардинально змінити образ жінки. Тонкі локони з рівними стрижками на середній довжині виглядають дуже цікаво, хоча вимагають додаткового догляду. Стилісти відзначають, що саме по собі тонке волосся може виглядати красиво, головне – це правильно доглядати за ним. На середній довжині з рівною стрижкою жінки найчастіше відмовляються від чубчика, але за бажання можна вибрати модний чубчик-шторку, який здатен створити кокетливий образ модниці.

Рівні стрижки на довге волосся

До рівних стрижок на довге волосся можна віднести стильну драбинку. У ній лише передні пасма виконуються по різній довжині, а задня частина волосся залишається з прямим зрізом. Такий вид стрижки якраз чудово підходить тонким кучерям, яким не вистачає об’єму. За рахунок локонів, що обрамляють обличчя, жінка в будь-якому віці виглядає надзвичайно, а завдяки прямому зрізу і довгому волоссю можна експериментувати з зачісками. Драбинку варто урізноманітнити рівним чубком або зробити її в техніці, що дозволяє чубку плавно переходити в довжину передніх пасм.

Рівні стрижки для тонкого волосся мають одночасно простоту і розкіш. Для створення ідеального зовнішнього вигляду тонкому волоссю, оформленому рівною стрижкою, необхідно трохи більше уваги – правильний догляд і відповідне укладання. Якщо все робити правильно, то образ жінки відповідатиме всім модним трендам.

Читайте також: Модні та розкішні варіанти зачісок з хвостом, які можна зробити вдома


Не пропустіть