Модні та розкішні варіанти зачісок з хвостом, які можна зробити вдома

Як же зі звичайного «хвоста» можна створити святкову ефектну зачіску? В даному матеріалі ми пропонуємо вашій увазі добірку модних зачісок, які можна зробити вдома за досить короткий проміжок часу.

Напередодні свят правильним рішенням буде вибір відповідної ефектної зачіски, яку можна зробити вдома. Перед вами пишний текстурований низький хвіст, який цікавий тим, що пасма волосся накручені на об’ємну плойку, а також деякі пасма біля обличчя заплетені в красиву ажурну косу. Надати зачісці ніжності та романтичності можна за допомогою розпущених пасм.

Ще одна ефектна вечірня зачіска, включає ажурну косу, що закінчується низьким хвостом.

На виконання цієї зачіски піде не так вже й багато часу, якщо вам потрібен експрес варіант, то накрутку волосся можна відкласти на потім і зупинитися тільки на косі, яка плавно переходить в середній або низький хвіст.

Перед вами святковий текстурований хвіст, що цікаво виглядає за рахунок ефектного прикореневого об’єму, а також об’ємних кучерів. Додати більшої святковості цій зачісці можна за допомогою шпильок зі стразами.

Хвіст з кількома переплетеннями + прикореневий об’єм + кілька розпущених пасм біля обличчя – ще одна проста у виконанні та елегантна зачіска, яка підійде як на кожен день, так і для особливої ​​події.

Гладко зачесане волосся + пишний, начесаний хвіст з великими завитками – елегантна зачіска, яка підійде як до класичного брючного костюма, так і до вечірньої сукні.

Жіночі зачіски зі звичайним хвостом стилісти-перукарі доречно доповнюють атласними гумками, масивними шпильками зі стразами, блискучими шпильками та невидимками, а також декоративними ажурними квітами.

Наступна зачіска складається з актуальної коси «риб’ячий хвіст», а також ефектного низького хвоста.

Читайте також: Модні варіанти фарбування волосся на зиму 2022


Не пропустіть