В мережі показали архівне відео 19-річної Тіни Кароль, в якому вона співає оперним голосом

Відома співачка Тіна Кароль часто розповідає цікаві історії зі свого життя. А ще виконавиця ділиться з фоловерами рідкісними фото чи роликами. Нещодавно в мережі з’явилось відео, в якому 19-річна Тіна Кароль співає оперним голосом. Його опублікували на фан-сторінці жінки в Instagram.

У 19-річному віці Тіна Кароль грала на сцені у мюзиклі “Яйцо лошади”. Перед камерою майбутня зірка з’явилась в кумедному обтислому костюмі синього кольору.

Свій ефектний образ вона доповнила яскравим макіяжем. Тіна Кароль продемонструвала, як п’є куряче яйце, а потім заспівала оперним голосом.

Величезна кількість шанувальників відразу прокоментувала архівний ролик артистки. За словами фоловерів, оперний голос Тіни Кароль неабияк їх здивував.

Також фани додали, що раніше ніколи не чули такий спів виконавиці. Фоловери були приємно вражені виступом 19-річної Тіни Кароль.

Вони оцінили її ефектний образ та оперний голос. Фани не перестають захоплюватись талантом відомої співачки. За словами шанувальників, в Тіни Кароль неймовірно красивий голос.

Читайте також: Катерина Реп’яхова влаштувала конфлікт з ексдружиною Віктора Павліка


Не пропустіть