Модні варіанти фарбування волосся на зиму 2022

Новий рік – час змін? Ми згодні з вами на всі сто! І, звичайно, всі зміни у зовнішності жінки починаються з волосся. Якщо і ви до свого «to do list» занесли запис до перукаря, то наша добірка вам точно знадобиться! Ми надихнемо вас не лише наймоднішими фарбуваннями цієї зими, але й ефектними лайфхаками для всіх типів волосся на будь-яку довжину.

Теплий блонд

Мелірування в каліфорнійському стилі – давно вже всіма улюблена класика! Особливий кайф: це фарбування круто доповнить будь-яку стрижку від піксі до каре.

Насичений мідний

Яскравий, зухвалий, чарівний колір чудово підійде жінкам, які люблять привертати до себе захопливі погляди. Головне – правильно підібрати підтон, щоб результат виправдав ваші очікування.

Бельгійський шоколад

Шоколадне фарбування – ідеальний варіант для темноволосих дівчат. З одного боку ви не сильно відійдете від свого природного кольору, а з іншого — отримаєте модний результат!

Пшенично-золотий

Навіщо ламати голову, якщо можна просто попросити майстра зробити це трендове фарбування! Природний, спокійний колір із легким золотим відтінком і без жовтизни – не казка, а реальність.

Sun kissed brunette

Стильне фарбування, яке стало дуже популярним цієї зими. Придивіться до нього, якщо давно хочете освіжити колір і додати яскравості та відблисків своєму волоссю.

Яскраві пасма

Як же круто виглядає яскравий колір на кінчиках або чубчику, що обрамляє обличчя! Багато зірок вже спробували цей трюк на собі, а ви?

Карамельний блонд

Найулюбленіший відтінок усіх зірок у 2021 році і просто вічна класика! Будьте впевнені, цей варіант фарбування підійде всім.

Квітучий персик

Найромантичніший і найніжніший колір волосся, який кардинально змінить ваш образ і зробить його оригінальнішим і елегантнішим. Побачите: цей відтінок стане найтрендовішим у 2022 році!

Hand touch

З таким фарбуванням ви точно ловитимете на собі захоплені погляди і будете посміхатись своєму відображенню в дзеркалі.


Не пропустіть