Що потрібно чоловікові в стосунках?

Різниця поглядів чоловіків і жінок на облаштування світу і життя, в якому вони живуть, призводить до того, що вони не розуміють того, чого потребують їхні улюблені люди протилежної статі. Кожен з них дає своєму партнеру те, чого потребує сам, не замислюючись, чи цього хотів інший.

Так і виходить, що майже кожна друга сім’я страждає від нерозуміння: хтось мовчить, хтось просто не чує, а хтось взагалі не хоче знати.
Що ж потрібно кожному чоловікові у відносинах? Всього три речі: підтримка, «ліжко» і вірність (кохання). Виконуючи ці три заповіді, будь-яка жінка зробить свого чоловіка найщасливішою людиною, готовим піти у вогонь і в воду за своєю коханою жінкою.

Підтримка
З чоловічого боку під підтримкою розуміється безумовне схвалення його, як особистості, і його вчинків. Кожного разу, виходячи з дому, він піддається щохвилинної небезпеки: то машина може збити, то начальник буде цілий день критикувати його дії. Повертаючись додому, чоловік хоче розслабитися і побути самим собою. Йому хочеться, щоб все, що він би не робив, було схвалено, навіть якщо у нього насправді нічого не вийшло. Наприклад, помив за собою посуд – похвалили, відвів дитину в дитячий садок – сказали спасибі. Чоловікові потрібна реальна і по справі підтримка, відчуваючи яку він знову і знову захоче робити «добрі справи».

Вірність (кохання)
Жінки розуміють і потребують кохання і турботу. Чоловіки ж – вірність і відданість. Все це взаємопов’язано, одне без іншого не буде існувати. Однак вірність коханої жінки і її відданість – це найголовніші речі, які потрібні чоловікові. Він хоче знати, що ви не підете від нього, тому що він не багатий, що не заведете коханця, тому що він вам не подобається в ліжку. Лише той чоловік буде віддавати вам всього себе, який буде відчувати, що ви йому віддані завжди і у всьому.

«Ліжко»
Звичайно ж, ні для кого це не секрет, що всі мужики хочуть займатися любов’ю з жінкою. Однак мало хто говорить про те, що це не просто фізична потреба задовольнити себе, а й спосіб висловити свою любов до тієї, з ким він займається інтимом. Жінки висловлюють свої почуття через розмови, обійми, поцілунки. Чоловіки ж – через фізичний контакт. Як жінки вираховують кількість поцілунків і подарунків, як ознака його любові, таким же чином чоловіки вираховують жіночу любов до себе через кількість і якість «занять любов’ю».

У це важко повірити, особливо в зв’язку з тим, що чоловіки повсюдно знайомляться з жінками на одну ніч, проте точно так же вони висловлюють свою любов. Якщо ж жінка не дає йому те, що йому так необхідно, він шукає не любов, а фізичну розрядку на стороні.

Виконуючи ці три речі, ви скорите серце свого чоловіка і покажете йому своє кохання.

Джерело


Не пропустіть