Сергій Притула показав, як відпочиває з дружиною у Мексиці

Відомий український шоумен Сергій Притула зробив для своєї дружини приємний сюрприз. Він вирішив відправитись з коханою у відпустку. Для відпочинку подружжя обрало Мексику.

Також Сергій Притула повідомив, що перебуватиме за кордоном десять днів. На сторінці в Instagram телеведучий запостив нову світлину та показав, як відпочиває.

За словами Сергія Притули, разом з дружиною він побував у стародавньому місті Чічен-Іца. Також подружжя зробило світлину на тлі піраміди Кукулькана. На екскурсію кохана шоумена одягнула красиву білосніжну сукню з вишивкою на рукавах.

Стильний образ вона доповнила капелюхом та сонцезахисними окулярами. Сергій Притула позує на фото у світлих джинсах та футболці білого кольору.

Він ніжно пригорнувся до дружини та продемонстрував милу усмішку. Також телеведучий пожартував, що Катерина просила відвезти її до пірамід, але він обрав не ті.

Світлину Сергія Притули вподобала чимала кількість шанувальників. Вони повідомили, що в телеведучого дуже красива дружина. Фоловери побажали закоханим чудово відпочити у Мексиці та щасливими повернутися додому.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Сергій Притула (@siriy_ua)

Читайте також: Анатолій Анатоліч розповів, скільки коштує будинок, який він орендує в Маямі під час відпочинку


Не пропустіть