Анатолій Анатоліч розповів, скільки коштує будинок, який він орендує в Маямі під час відпочинку

Відомий український шоумен та телеведучий Анатолій Анатоліч відправився з сім’єю в США. Разом з дружиною та трьома дітьми він насолоджується відпочинком. Наразі зіркова сім’я перебуває в Маямі.

Анатолій Анатоліч орендував великий будинок із заднім двором. Чоловік поділився, що не хотів заселятися з сім’єю в готель. Він надає перевагу атмосферному відпочинку, тому вирішив, що оренда будинку буде найкращим рішенням.

Також Анатолій Анатоліч розсекретив, в яку ціну йому обходиться проживання у приватному будинку. За словами шоумена, минулого року ціна за оренду житла була набагато дешевшою. Наразі телеведучий повинен платити 120 доларів за добу.

Однак, Анатолій Анатоліч сильно не засмучується. Він дуже щасливий, що має можливість подорожувати з рідними та ні в чому себе не обмежувати. Також телеведучий поділився, що на відпочинок подружжю довелося взяти п’ять валіз, три рюкзаки, дві коляски та три автокрісла.

Сім’я телеведучого успішно заселилась у розкішний будинок, розпочавши довгоочікуваний відпочинок. Фоловери побажали рідним Анатолія Анатоліча чудово відпочити за кордоном. А ще вони попросили  чоловіка частіше публікувати фото з відпустки.


Не пропустіть