Модні відтінки манікюру 2022

Мода не стоїть на місці, постійно видозмінюючись. Нові тенденції з’являються не тільки в стилі одягу, зазнає змін і нейл-індустрія.

З просто красивої картинки вона перетворюється на розряд відображення стану внутрішнього світу людини, її індивідуальності.

Моду залишають об’ємні малюнки, велика кількість блискучих прикрас, віддаючи перевагу простоті та мінімалізму.

Модні відтінки манікюру 2022

Мабуть, найкраще за всіх природність манікюру підкреслюють ніжні рожеві тони. Саме рожеві відтінки прийшли на зміну нюдовим бежевим кольорам.

Натуральні рожеві тони краще відбивають молодість і здоров’я нігтьових пластин.

Наступними модними кольорами, які стали символом життя і свіжості, є відтінки зеленого. І неважливо, належать вони до світлих пастельних тонів, темних болотяних або яскравих неонових, у них відчувається внутрішня гармонія та баланс.

Чудово підкреслюють індивідуальність жінки, яскраві акценти на однотонному.покритті нігтьових пластин.

Обновилися кольори улюбленого дизайну високоповажного френчу. Білі кінчики нігтів стали покривати яскравішими кольорами, доповнивши їх точками та розводами.

Сміливим жінкам, які бажають виділитися серед інших, підійде дизайн нігтів з тваринним принтом, плямами та смужками.
Залишаються у моді малюнки мультяшних героїв, зображення очей, змій, символів субкультур. Тільки мультяшки підходять в основному молоденьким представницям прекрасної статі, що бажають висловити свою сутність, не вимовляючи слова вголос.

Корейські тренди у манікюрі

Останнім часом серед модниць почала користуватися великим попитом корейська косметика, що надає шкірі здорового вигляду. Не оминули жінки увагою і корейський дизайн манікюру.

На перше місце в нейл-арт вийшов тренд «Північне сяйво» , який злегка нагадує бензинові розводи в дощовій калюжі.

Дизайн aurora nails складається з легкого та прозорого райдужного сяйва з імітацією розводів, на які можна накладати легкі вкраплення глітеру або шиммеру у вигляді розпису зірочок.

Корейський тренд однаково красиво виглядає на коротких та довгих нігтьових пластинах.

Любителі блискучих елементів в оформленні своїх нігтиків: корейський манікюр прикрашають стразами, блискітками, різної величини камінчиками.

У манікюр з райдужним сяйвом чудово вписуються яскраві смужки та промені зелених, синіх, фіолетових, золотистих відтінків. Для створення образу використовують елементи фольги, втирання, шиммеру.

Особливою популярністю серед модниць користується корейська інтерпретація краплі води. Мутні напівпрозорі крапельки чудово виглядають як на пастельних покриттях лаку, так і насичених яскравих.

Багато жінок віддають перевагу градієнту, який своїми плавними переходами нагадує традиційний манікюр із нюдовим покриттям.

Читайте також: Трендовий манікюр у бузкових відтінках 2022: модні варіанти та стильні ідеї


Не пропустіть