Дружина Володимира Остапчука похизувалась стильним образом у красивому вбранні

Христина Горняк часто демонструє ефектні образи у стильному вбранні. Дружина Володимира Остапчука постійно стежить за своїм зовнішнім виглядом. Вона займається спортом, намагається правильно харчуватись та часто відвідує косметолога.

Нещодавно Христина Горняк влаштувала красивий фотосет та поділилась новим кадром з шанувальниками. Світлину вона запостила на сторінці в Instagram.

Перед камерою кохана Володимира Остапчука постала у стильних джинсах з високою посадкою та обтислій кофті молочного кольору.

Свій образ Христина Горняк доповнила чорним ременем та головним убором. Також нотаріусиня зробила ніжний макіяж. Губи жінка нафарбувала матовою помадою, а очі підкреслила світлими тінями.

На фото Христина Горняк позує перед дзеркалом. Вона зображена у своїй розкішній квартирі з красивим інтер’єром. У дописі дружина Володимира Остапчука повідомила, що такі світлини їй подобаються набагато більше.

Також новий кадр нотаріусині оцінило багато шанувальників. У коментарях вони засипали жінку безліччю приємних слів. Стильний образ Христини Горняк вподобала величезна кількість юзерів. За їхніми словами, у дружини Володимира Остапчука відмінний смак.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений kristygor (@kristygor)

Читайте також: Дружина Володимира Остапчука розповіла, скільки грошей витрачає на догляд за собою


Не пропустіть