Селена Гомес розповіла про те, що їй допомагає боротися з психічним захворюванням

Останні роки Селени Гомес були непростими через проблеми зі здоров’ям. 29-річна співачка і актриса розповіла про свою тривалу боротьбу з психічним захворюванням, а також про нові проекти, які змушують її не опускати руки!

«Мій вовчак, трансплантація нирки, хіміотерапія і психічне захворювання… все це, чесно кажучи, мало мене вибити з колії. Кожного разу, коли я через щось проходила, думала: «Що на цей раз? З чим мені ще доведеться мати справу?», – зізналася зірка в інтерв’ю Elle.

У 2014 році у Селени виявили червоний вовчак, а кілька років тому їй поставили діагноз «біполярний розлад». Сама співачка зізналася, що в певній мірі зраділа, що лікарям вдалося поставити точний діагноз, однак пильна увага в ЗМІ знову вибила її з колії. Зірка навіть видалила Instagram зі свого телефону, тепер аккаунт зірки веде її помічниця. «Тепер я отримую інформацію належним чином. Коли моїм друзям є, що мені розповісти, вони дзвонять і кажуть: «О, я це зробив». Вони більше не говорять: «Почекай, ти бачила мій пост?»», – розповіла Селена.

За словами зірки, саме шанувальники змушують її не опускати руки і рухатися далі.

«Я повинна щось робити. Після того, як мене не стане, я хочу, щоб люди пам’ятали мене за моє серце. Все, до чого я прив’язана, має благодійний аспект. Якщо з цього не вийде щось хороше, я не збираюся це робити далі. Мені не потрібні гроші, мені потрібні люди, які хочуть боротися зі мною», – зізналася Гомес.

Нагадаємо, що в кінці серпня вийде серіал «Вбивства в одній будівлі», в якому Селена Гомес зіграла разом зі Стівом Мартіном і Мартіном Шортом. У центрі сюжету трійця сусідів по елітному багатоквартирному будинку в Верхньому Вест-Сайді, які об’єднають зусилля для розкриття скоєного поруч з ними вбивства.

Читайте також: Юрій Горбунов та Катерина Осадча вдруге стали батьками


Не пропустіть