Юрій Горбунов та Катерина Осадча вдруге стали батьками

Знамените подружжя Юрій Горбунов та Катерина Осадча повідомили кумирам чудову новину. 19 серпня телеведуча народила коханому чоловіку сина. Радісною звісткою новоспечена мама поділилась в соцмережі Instagram.

Вона запостила чорно-білу світлину, на якій зображена тендітна ручка малюка. У дописі Катерина Осадча подякувала коханому за те, що кожну хвилину був поруч. Також телеведуча повідомила, що стала багатодітною мамою. Жінка дуже пишається своїм новим статусом й приймає привітання від друзів.

Юрій Горбунов теж прокоментував народження сина. На сторінці в Instagram він опублікував фото, на яких щиро усміхається. Також телеведучий запостив світлину з крихітним сином.

Під фото чоловік заявив, що малюк з’явився на світ о п’ятій ранку. А ще, за словами Юрія Горбунова, під час пологів він перерізав пуповину маленькому сину.

Новоспечений тато не може передати словами свої емоції. Він безмежно радий, що в його сім’ї народився ще один син. Юрій Горбунов зізнався дружині в коханні. А ще він повідомив, що неабияк пишається Катериною Осадчою.

Велика кількість кумирів відразу привітала молодих батьків з поповненням в сім’ї. Вони засипали їх приємними словами, побажавши чудового батьківства.

Шанувальники щиро пораділи за відоме подружжя та залишили у коментарях багато привітань.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)

Читайте також: Олександр Еллерт несподівано привітав свою екскохану Ксенію Мішину з річницею стосунків


Не пропустіть