Юрій Горбунов замилував мережу світлиною з новонародженим сином

Не так давно відомий український телеведучий Юрій Горбунов вдруге став батьком. Кохана дружина подарувала йому крихітного сина. Новоспечений тато не може натішитись народженням малюка.

Продюсер опублікував з ним фото, замилувавши велику кількість кумирів. Новим кадром чоловік поділився на сторінці в Instagram.

Фани були впевнені, що в зіркового подружжя народиться донечка. Однак, Юрій Горбунов та Катерина Осадча вдруге стали батьками маленького сина. Телеведучий неодноразово натякав, що мріє про донечку.

Проте, появі на світ ще одного синочка чоловік неабияк радіє. Щасливий Юрій Горбунов поділився з кумирами милим фото, на якому тримає крихітного малюка.
Телеведучий ніжно пригорнув його до себе та продемонстрував щасливу усмішку.

Перед камерою Юрій Горбунов постав у сірій футболці з принтом. Світлину з маленьким сином він підписав зворушливою фразою, назвавши малюка ніжністю. За короткий проміжок часу кадр Горбунова вподобала величезна кількість шанувальників.

Вони засипали щасливого продюсера безліччю приємних слів та побажали йому чудового батьківства. А ще фани назвали Юрія Горбунова найкращим батьком.

За їхніми словами, телеведучий є турботливим чоловіком та справжнім прикладом для своїх дітей.

Читайте також: Ірина Федишин влаштувала з коханим чоловіком спокусливу фотосесію під час відпочинку в Болгарії


Не пропустіть