Сальма Гаєк поділилася ефективним рецептом схуднення

Сальма славилася в Голлівуді ідеальними формами. При невеликому зрості, всього 157 см, вона важила 52 кг. Актриса не виглядала худенькою, її форми були апетитними і залучали протилежну стать. Більшість жінок вважали Гаєк ідеалом жіночої краси і домагалися таких же результатів, наполегливо займаючись спортом.

Але заради ролі у фільмі «Будинок Гуччі» Сальмі довелося набрати більше 10 зайвих кілограмів. Тепер, коли зйомки завершилися, Гаєк приводить своє тіло в форму і ділиться своїми секретами з шанувальниками.

В інтерв’ю журналу InStyle актриса розповіла про ефективну техніку, яка допомагає їй скинути вагу без шкоди для здоров’я. Сальма впевнена, що в першу чергу потрібно відчувати легкість в своєму тілі, тоді процес схуднення піде швидше.

Так, зараз я втратила трохи, але я йду до своєї мети. Для мене не важлива швидкість, потрібен результат і в пріоритеті завжди здоров’я» , – пояснює 54-річна актриса.

Гаєк практикує дихальні практики і медитації для того, щоб впоратися із зайвою вагою, при цьому вона не женеться за швидким результатом, ставлячи в пріоритет здоров’я. Звичайно, це не виключає фізичної активності, замість виснажливих тренувань у спортивному залі Сальма віддає перевагу танцям.

Читайте також: Елізабет Олсен таємно вийшла заміж за Роббі Арнетта


Не пропустіть