Елізабет Олсен таємно вийшла заміж за Роббі Арнетта

Молодша сестра знаменитих близнючок сестер Ешлі і Мері-Кейт Олсен, 32-річна Елізабет Олсен, ймовірно, стала дружиною свого коханого, 29-річного фронтмена групи Milo Greene Роббі Арнетта. Про це актриса випадково обмовилася під час відео-бесіди з колегою Кейлі Куоко в рамках проекту порталу Variety “Актори про акторів”.

Елізабет розмовляла з Кейлі з ванної кімнати, тому що її сусід веде ремонтні роботи. Несподівано Олсен звернула увагу на книгу, яка лежала на полиці позаду неї, і розповідаючи про неї, назвала свого коханого Роббі Арнетта “чоловіком”.

Я тільки що помітила, що чоловік поклав тут “Маленьку чарівницю”, – сказала Олсен.
Шанувальники і журналісти зробили простий висновок: оскільки актриса раніше не називала коханого чоловіком, значить закохані нарешті офіційно побралися.

Елізабет Олсен і Роббі Арнетт разом чотири роки. Вперше їх сфотографували на прогулянці в березні 2017-го, а вже через кілька місяців вони з’явилися на червоній доріжці препаті премії “Еммі”. Два роки тому видання People повідомило, що молоді люди заручені. До знайомства з Арнеттом Олсен три роки зустрічалася з художником Бойдом Холбруком і навіть була з ним заручена, але весілля не відбулося – закохані розлучилися в кінці 2014 року.

Роббі є солістом інді-поп групи Milo Greene, яку заснував разом з друзями з Каліфорнійського університету в Ірвайні ще в 2009 році. Крім музики, він має особливу пристрасть до кінематографа, що Олсен напевно лестить: за словами учасників Milo Greene, Арнетт завжди мріяв писати музику для кіно, з цією метою він і задумав зібрати колектив. А Елізабет Олсен прославилася ролями в таких фільмах, як “Дуже хороші дівчатка” і сазі “Месники”.

Читайте також: Кіра Найтлі розповіла про харасмент і карантинні будні з дітьми


Не пропустіть