Кіра Найтлі розповіла про харасмент і карантинні будні з дітьми

36-річна актриса стала зіркою нового номера британського Harper’s Bazaar і в інтерв’ю висловилася про домагання і страх повертатися додому пізно вночі. Кіра Найтлі зізналася, що «не знає нікого», хто б жодного разу в своєму житті не зіткнувся з харасментом або мізогінією.

«Напали на вас або облапали, або якийсь хлопець сказав, що переріже вам горло, або вдарив кулаком по обличчю – всі з цим стикалися… Коли жінки почали перераховувати всі запобіжні заходи, які вони застосовують по дорозі додому, щоб відчувати себе в безпеці, я зрозуміла, що роблю все те ж саме і навіть не замислююся про це. Це дуже пригнічує», – зізналася зірка.

Кіра також розповіла про те, як намагалася проводити карантинні будні зі своєю сім’єю. Зірка виховує двох спадкоємців разом з чоловіком Джеймсом Райтоном – 6-річну Еді і 2-річну Делайл.

«У нас стоїть батут в саду, і ми вирішили, що на ньому можна бути тільки в сукнях. Кожен день я фарбую губи червоною помадою, одягаю все, що у мене є від Chanel, а моя донька вплітає у волосся стрічки і одягає крила феї. Я подумала, навіщо цим прекрасним речам лежати в шафі, коли за вікном Апокаліпсис?» – поділилася Найтлі.

Читайте також: Тетяна Решетняк закрутила роман з новим бойфрендом, якого зустріла в соцмережі


Не пропустіть